Katalánsko od 1 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělsko: Katalánsko z Prahy v září na 7 nocí za 7 117 Kč!

Katalánsko (Hotel Ohtels San Salvador 3*)
za 7 117 Kč
prodejce Invia.cz
termín 18. 9. - 25. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
Zobrazit nabídku
Španělsko: Katalánsko z Prahy v září na 7 nocí za 7 117 Kč!

Hotel Ohtels San Salvador se nachází v oblasti Katalánska. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 350 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem osvěžujících 25 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé, bazén,biliard, basketbal. 

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi, balkon či terasa.

Katalánsko se nachází na území dnešního Španělska v severovýchodní části. Od severu se tyčí vysoké hory Pyreneje s drsnou přírodou a na jihu najdete mnoho turistických letovisek, překrásné dlouhé pláže, města s bohatou historií a kulturou.

Tipy na výlety: Barcelona, Pyreneje, Lloret de Mar, kostel sv. Mikuláše z Bari, hrad St. John's, Vodní svět Lloret, botanická zahrada Marimurtra, hrad Sant Joan, pláž Cala Boadella, Girona, rybářský trh Peixateries velles, zámecký park Parc del Castell, Blanes, Calella.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů