Lloret de Mar od 3 019 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělsko z Prahy či Vídně na 8 dní s All inclusive za 7 453 Kč!

Lloret de Mar (Hotel Blue Sea Montevista - Hawai 3*)
za 7 453 Kč
prodejce Invia.cz
termín 22. 5. - 29. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Španělsko z Prahy či Vídně na 8 dní s All inclusive za 7 453 Kč!

Hotel Blue Sea Montevista - Hawai se nachází v oblasti Katalánska v Lloret de Mar. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 500 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem osvěžujících 19 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, zahrada s dětským hřištěm, animační programy pro děti i dospělé, bazén.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi, balkon či terasa.

Lloret de Mar se nachází v oblíbené oblasti Costa Brava na krásném pobřeží, kde nabízí mnoho krásných písečných pláží. Město však nabízí i mnoho památek díky své bohaté historii. Věnovat se zde můžete i různým venkovním aktivitám a sportům.

Tipy na výlety: Lloret de Mar Castle, hrad St. John's, Vodní svět Lloret, botanická zahrada Marimurtra, farní kostel Sant Romà , hrad Sant Joan, pláž Cala Boadella , socha rybářovy ženy, Barcelona, Girona.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů