Lloret de Mar od 8 256 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělsko z Prahy či Vídně na 8 dní s All inclusive za 7 453 Kč!

Lloret de Mar (Hotel Blue Sea Montevista - Hawai 3*)
za 7 453 Kč
prodejce Invia.cz
termín 22. 5. - 29. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Španělsko z Prahy či Vídně na 8 dní s All inclusive za 7 453 Kč!

Hotel Blue Sea Montevista - Hawai se nachází v oblasti Katalánska v Lloret de Mar. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 500 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem osvěžujících 19 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, zahrada s dětským hřištěm, animační programy pro děti i dospělé, bazén.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi, balkon či terasa.

Lloret de Mar se nachází v oblíbené oblasti Costa Brava na krásném pobřeží, kde nabízí mnoho krásných písečných pláží. Město však nabízí i mnoho památek díky své bohaté historii. Věnovat se zde můžete i různým venkovním aktivitám a sportům.

Tipy na výlety: Lloret de Mar Castle, hrad St. John's, Vodní svět Lloret, botanická zahrada Marimurtra, farní kostel Sant Romà , hrad Sant Joan, pláž Cala Boadella , socha rybářovy ženy, Barcelona, Girona.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů