Can Picafort od 13 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Španělsko: Mallorca z Vídně na 7 nocí s polopenzí za 7 778 Kč! Odlet již 16. října!

Can Picafort (Hotel Js Sol Can Picafort 3*)
za 7 778 Kč
prodejce Invia.cz
termín 16. 10. - 23. 10. 2019
doprava Letecky z Vídně
strava s polopenzí
Zobrazit nabídku
Španělsko: Mallorca z Vídně na 7 nocí s polopenzí za 7 778 Kč! Odlet již 16. října!

Hotel Js Sol Can Picafort se nachází v Can Picaford, jednom z nejvyhledávanějších letovisek na MallorcePláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna - euro.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, bazén, terasa, Wi-Fi, fitness centrum, masáže, wellness, vířivka, saunu, solárium, půjčovnu kol, aut a motocyklů, tenisový kurt, SPA, vodní aktivity.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, balkon či terasa, Wi-Fi, klimatizace, telefon, TV a trezor.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. 

Tipy na výlety: Katedrály Mallorca či Le Seu, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů