Kalutara od 22 840 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Prahy na 10 dní/ 7 nocí s polopenzí za 24 800 Kč! Odlet již 31. ledna!

Kalutara (Coco Royal Beach Resort 3*)
za 24 800 Kč
prodejce Invia.cz
termín 31. 1. - 9. 2. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Prahy na 10 dní/ 7 nocí s polopenzí za 24 800 Kč! Odlet již 31. ledna!

Hotel Coco Royal Beach Resort se nachází v oblasti Kalutara na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, lázně, bazén, zahrada, terasa, Wi-Fi a je zde také možnost hlídání dětí.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, trezor.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů