Induruwa od 26 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Vídně či Budapešti na 10 dní s plnou penzí za 12 136 Kč, sleva 57 %

Induruwa (Pandanus Beach 4*)
za 12 136 Kč
prodejce Invia.cz
termín 31. 10. - 9. 11. 2018, 2. 11. - 11. 11. 2018
doprava Letecky z Vídně, z Budapeště
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Vídně či Budapešti na 10 dní s plnou penzí za 12 136 Kč, sleva 57 %

Hotel Pandanus Beach se nachází v oblasti Induruwa na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 2 restaurace, střešní bar, lázně, plavecký bazén, noční klub, fitness, obchod se suvenýry, recepce, směnárna, Wi-Fi, stolní tenis, volejbal, šnorchlování, sportovní turnaje, fitness centrum, aerobic, jízda na kajaku, aqua posilovna, za příplatek je možnost fakultativních výletů.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, balkon s výhledem na oceán, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, minibar, příslušenství k přípravě čaje či kávy, elektrický trezor, balená voda, terasa či balkón s výhledem na oceán.

Srí Lanka, nádherný ostrov v Indickém oceánu, je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: želví líheň v Induruwě, Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů