Srí Lanka z Vídně či Budapešti na 10 dní s plnou penzí za 12 136 Kč, sleva 57 %

Induruwa (Pandanus Beach 4*)
za 12 136 Kč
prodejce Invia.cz
termín 31. 10. - 9. 11. 2018, 2. 11. - 11. 11. 2018
doprava Letecky z Vídně, z Budapeště
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Vídně či Budapešti na 10 dní s plnou penzí za 12 136 Kč, sleva 57 %

Hotel Pandanus Beach se nachází v oblasti Induruwa na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 2 restaurace, střešní bar, lázně, plavecký bazén, noční klub, fitness, obchod se suvenýry, recepce, směnárna, Wi-Fi, stolní tenis, volejbal, šnorchlování, sportovní turnaje, fitness centrum, aerobic, jízda na kajaku, aqua posilovna, za příplatek je možnost fakultativních výletů.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, balkon s výhledem na oceán, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, minibar, příslušenství k přípravě čaje či kávy, elektrický trezor, balená voda, terasa či balkón s výhledem na oceán.

Srí Lanka, nádherný ostrov v Indickém oceánu, je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: želví líheň v Induruwě, Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů