Šumava od 1 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Šumava - s polopenzí na 3 dny pro 2 osoby za 1 990 Kč! Sleva 43 %!

Šumava (Hotel Hořice na Šumavě 3*)
za 1 990 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Volba termínu je možná do 31. 3. 2019, dle dostupnosti.
doprava z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Šumava - s polopenzí na 3 dny pro 2 osoby za 1 990 Kč! Sleva 43 %!

Šumava se nachází na jihozápadní hranici České republiky u hranic s Německem a Rakouskem. Nabízí mnohé, nádhernou přírodu jako stvořenou pro pěší, cyklo, i zimní výlety, mnoho historických památek, krásných měst a dalších zajímavostí.

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny pro 2 osoby, stravování formou polopenze, láhev vína na pokoji, 2× vstup do muzea rádií a obce, sleva 40 % na masáže, sleva na kosmetické služby, volný vstup do infrasauna, půjčovna deskových a karetních her, 1× turistický průvodce Grenzgenial s řadou slev na atrakce v okolí.

Vybavení a služby hotelu: restaurace, WiFi, trezor, úschovna zavazadel, venkovní posezení, parkoviště, dětský koutek, infrasauna, půjčovna deskových a karetních her.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, topení, TV, WiFi.

Tipy na výlety: Skiareály (Nové Hutě, Lipno, Hochficht), Český Krumlov, přehrada Lipno, Vítkův hrádek, Stezka korunami stromů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů