Švýcarsko od 1 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Švýcarské Alpy na lyžích na 8 dní za 2 290 Kč

Veysonnaz (Veysonnaz 3*)
za 2 290 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 8. 12. - 15. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Švýcarské Alpy na lyžích na 8 dní za 2 290 Kč

Apartmánové domy Veysonnaz se nachází ve stejnojmenném středisku Veysonnaz ve Švýcarských Alpách. Restaurace a obchody jsou v blízkosti objektu. Lanovky se nachází cca 250 m od apartmánů. Měna - Švýcarský frank. V ceně zahrnut neomezený vstup do městského bazénu v centru střediska.

Vybavení objektu: centrální recepce, restaurace, úschovna lyží a lyžařských bot, garážová stání.

Vybavení apartmánů: sociální zařízení, kuchyňský kout (kávovar, myčka nádobí a mikrovlnka), obývací pokoj, Wi-Fi na vyžádání, TV.

Švýcarské Alpy pokrývají cca 60 % rozlohy celého Švýcarska. Jsou nádhérné v každém ročním období. Je tu nepřeberné množství sportovního vyžití (lyžování, turistika, cyklistika) i možnost různých dalších aktivit a výletů - lázně, skalní jezera i hrady.

Tipy na výlety: sjezdovky Veysonnaz, Thyon, Nendaz, Siviez, La Tzoumaz, Verbier a Bruson, jezera - Ženevské, Bodamské, Lac de Neuchatel nebo Thunské, vodopádRiechenbach, Aletschský ledovec (největší ledovec celých Alp, UNESCO), horské železnice, Mont Blanc (v létě v pohorkách v zimě na skialpech).

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů