Švýcarské Alpy od 3 730 Kč
Zobrazit zájezdy

Švýcarské Alpy na lyžích za 2 498 Kč, sleva 57 %

Švýcarské Alpy (Parc 3*)
za 2 498 Kč
prodejce Invia.cz
termín 3. - 9. 11. 2018, 10. - 16. 11. 2018, 17. - 23. 11. 2018, 1. - 7. 12. 2018, 8. - 14. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Švýcarské Alpy na lyžích za 2 498 Kč, sleva 57 %

Hotel Parc se nachází v obci La Station ve Švýcarských Alpách. Restaurace a obchody jsou v blízkosti hotelu. Sjezdovky se nachází cca 300 m a cca 800 m od resortu. Turistické trasy jsou vzdáleny cca 50 m, lyžařská škola cca 200 m a kluziště cca 500 m. Měna - Švýcarský frank. 

Vybavení: obývací pokoj, jídelna s otevřeným krbem, TVoddělené ložnice, vybavený kuchyňský kout, sprcha, WC, balkon s posezením a s nádherným výhledem na jezero a na hory, parkoviště, 1 domácí zvíře (pes) povoleno, dětská postýlka zdarma.

Švýcarské Alpy pokrývají cca 60 % rozlohy celého Švýcarska. Jsou nádhérné v každém ročním období. Je tu nepřeberné množství sportovního vyžití (lyžování, turistika, cyklistika) i možnost různých dalších aktivit a výletů - lázně, skalní jezera i hrady.

Tipy na výlety: jezera - Ženevské, Bodamské, Lac de Neuchatel nebo Thunské, vodopád  Riechenbach, Aletschský ledovec (největší ledovec celých Alp, UNESCO), horské železnice, Mont Blanc (v létě v pohorkách v zimě na skialpech).

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů