Amsterdam od 2 399 Kč
Zobrazit zájezdy

Třídenní autobusový zájezd do Amsterdamu s průvodcem za 1 590 Kč! Sleva 53 %!

Amsterdam (bez ubytování)
za 1 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 23. 11. - 25. 11. 2018
doprava Autobusem z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu eurovíkendy
Zobrazit nabídku
Třídenní autobusový zájezd do Amsterdamu s průvodcem za 1 590 Kč! Sleva 53 %!

Čeká Vás nabitý program v Amsterdamu: zavítáte do Volendamu na rodinnou farmu, kde se seznámíte s výrobou sýrů a dřeváků. Součástí je rovněž degustace a možnost nákupu. Poté odjezd do Amsterdamu. Prohlídka centra města, během níž uvidíte nejstarší městský kostel, dojdete na náměstí Dam, kde se nachází Nieuwe Kerk a Královský palác. Zastavíte se u květinového trhu, kde si můžete koupit cibulky mnoha druhů tulipánů, ale i jiných květin. Následně přesun na Muzeumplein, kde se nachází například Říšské muzeum, Muzeum Vincenta Van Gogha, brusírna diamantů nabízející prohlídku zcela zdarma nebo Stedelij muzeum s expozicí moderního umění. Dále si ukážeme muzeum slavného holandského piva Heineken a zastavíme se na největším evropském bleším trhu. Odtud budeme pokračovat ke kostelu Westerkerk, kde jsou uloženy Rembrantovi ostatky a v jehož těsné blízkosti se nachází dům Anny Frankové. Prohlídka města bude zakončena plavbou po kanálech. 

Cena zahrnuje dopravu autobusem, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku. Cena nezahrnuje vstupy do objektů a plavbu po kananálech. Odjezd je z Prahy a Ústí nad Labem.

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů