Jasná od 2 940 Kč
Zobrazit zájezdy

Turistika nebo lyže v Nízkých Tatrách na 3 dny za 850 Kč

Jasná (Chaty Jasná)
za 850 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 16. 11. - 18. 11. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku
Turistika nebo lyže v Nízkých Tatrách na 3 dny za 850 Kč

Chaty Jasná se nachází ve městečku Jasná v národním parku Nízké Tatry. Bežecké tratě a sjezdovka leží přímo u chat. Měna - Euro. Akce: dítě do 3 let zdarma.

Vybavení objektu: půjčovna lyžařských potřeb, lyžařská školka, možnost stravování v Penzionu Energetik vzdáleném cca 200 m.

Vybavení chat: sprcha, WC, vybavený kuchyňský kout (vařič, dřez, lednička s mrazicím boxem, rychlovarná konvice a nádobí), TV, trezor, elektrické vyhřívání chat.

Nízké Tatry jsou známy svou rozmanitostí. V současnosti jsou druhým nejnavštěvovanějším pohořím na Slovensku. Navštívit je lze v jakémkoliv ročním období, jelikož nabízí nepřeberné množství různých aktivit - běžecké stopy, sjezdovky, horské tůry, krátké procházky, termální prameny, galerie i památky.

Tipy na výlety: Demänovská jeskyně svobody, Tarzánie - JasnáSki areál Jasnáhorská bobová dráha, Thermal Park Bešeňová, Aquapark Liptovský Mikuláš, Važecká jeskyně, muzeum Liptovské vesnice v Pribylině, Keltské osídlení, zimní středisko Zahrádky, Partizánské bunkry, Štrbské pleso, galerie P. M. Bohúňa, Vlkolínec.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů