Valentýnská akce 1+1 z Vídně od aerolinek LEVEL!

1 + 1 letenka zdarma
prodejce Vueling
kód voucheru LEVELLOVE
Zobrazit nabídku
Valentýnská akce 1+1 z Vídně od aerolinek LEVEL!

Španělské aerolinky LEVEL nabízí báječnou akci na nákup letenek. Kupte jednu letenku a druhou máte zdarma! Nabídka platí od 12. 2. do půlnoci 14. 2. 2019.

Akce se vztahuje pro letenky v termínu 18. 2. – 20. 6. 2019. Výjimkou jsou lety v období 12. 4. – 28. 4. 2019 a 29. 5. – 11. 6. 2019! Uplatnit kód můžete jak na jednosměrné, tak i na zpáteční letenky z Vídně. Celkem máte na výběr ze 16 různých měst, mezi které patří například Paříž, LondýnBarcelona. Další naleznete zde.

Kód LEVELLOVE zadejte po výběru letenek v pravé části stránek v sekci "Your travel plan". Podmínkou pro uplatnění je rezervace letenek pro dva pasažéry. Pokud byl kód akce zadán správně a byly splněny všechny podmínky, uvidíte v přehledu objednávky výši slevy. Dejte si také pozor, abyste vybírali letenky mimo termíny, na které se akce nevztahuje (viz výše).

Ondr4

Ondr4


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů