Valentýnská akce 1+1 z Vídně od aerolinek LEVEL!

1 + 1 letenka zdarma
prodejce Vueling
kód voucheru LEVELLOVE
Zobrazit nabídku
Valentýnská akce 1+1 z Vídně od aerolinek LEVEL!

Španělské aerolinky LEVEL nabízí báječnou akci na nákup letenek. Kupte jednu letenku a druhou máte zdarma! Nabídka platí od 12. 2. do půlnoci 14. 2. 2019.

Akce se vztahuje pro letenky v termínu 18. 2. – 20. 6. 2019. Výjimkou jsou lety v období 12. 4. – 28. 4. 2019 a 29. 5. – 11. 6. 2019! Uplatnit kód můžete jak na jednosměrné, tak i na zpáteční letenky z Vídně. Celkem máte na výběr ze 16 různých měst, mezi které patří například Paříž, LondýnBarcelona. Další naleznete zde.

Kód LEVELLOVE zadejte po výběru letenek v pravé části stránek v sekci "Your travel plan". Podmínkou pro uplatnění je rezervace letenek pro dva pasažéry. Pokud byl kód akce zadán správně a byly splněny všechny podmínky, uvidíte v přehledu objednávky výši slevy. Dejte si také pozor, abyste vybírali letenky mimo termíny, na které se akce nevztahuje (viz výše).

Ondr4

Ondr4


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů