Strážné od 5 740 Kč
Zobrazit zájezdy

Velikonoční pobyt v Krkonoších pro 2 osoby (+ 2 děti zdarma) na 4 dny s polopenzí za 4 190 Kč!

Strážné (Kamenný mlýn 3*)
za 4 190 Kč
prodejce SlevaDne
termín 19. 4. - 22. 4. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku
Velikonoční pobyt v Krkonoších pro 2 osoby (+ 2 děti zdarma) na 4 dny s polopenzí za 4 190 Kč!

Hotel Kamenný mlýn se nachází poblíž známého střediska Pec pod Sněžkou, v obci Strážné. Parkování je možné zdarma přímo u objektu. K dispozici je i zdarma připojení k Wi-Fi. Ubytování je v 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 4 dny, 2 děti mají ubytování zcela zdarma, stravování formou polopenze, rekreační poplatek, parkování, Wi-Fi připojení.

Tipy na výlety: Pec pod Sněžkou, Janské Lázně , Sněžka, Luční bouda, Skalní město v Adršpachu, rozhledna Hnědý vrch a Černý hora, pramen Labe, Pančavský vodopád, Kotelní jámy, Sněžné jámy.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů