Vysočina od 725 Kč
Zobrazit zájezdy

Vysočina na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 1 499 Kč! 66 % sleva!

Vysočina (Apartmány Oudoleň - Penzion Sofia)
za 1 499 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Možnost rezervace termínu do 31. 10. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Vysočina na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 1 499 Kč! 66 % sleva!

Chalupa Sofia je obklopena nádhernou přírodou a nachází se nedaleko obce Oudoleň na Vysočině. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie v libovolném ročním období.

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny s polopenzí, 1× masáž pro 2 (15 minut/osoba), 1× vstup do privátní vířivky a finské sauny pro 2 osoby na 3 hodiny.

Vybavení chaty: venkovní bazén, mini kulečník, fotbálek, hřiště pro děti, dětský koutek, pergola se zahradním posezením, krbem a ohništěm, společenská místnost, WiFi, sauna, vířivka, úschovna kol.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, osušky, topení.

Vysočina nabízí mnohé, nádhernou přírodu jako stvořenou pro pěší i cyklo výlety, mnoho historických památek a dalších zajímavostí.

Tipy na výlety: nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal, skály Čtyři palice, zámek Budišov, hrad Dalečín, Dalešická přehrada, přírodní rezervace Doubravské údolí, jaderná elektrárna Dukovany, hrad Lipnice, CHKO Žďárské vrchy, zámek Jaroměřice nad Rokytnou, lyžařský areál v Hlinsku.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů