Českomoravská Vrchovina od 725 Kč
Zobrazit zájezdy

Vysočina na 5 dní za 1 253 Kč, sleva 60%

Českomoravská Vrchovina (Orea Resort Devět Skal 3*)
za 1 253 Kč
prodejce Invia.cz
termín 30. 10. - 3. 11. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Vysočina na 5 dní za 1 253 Kč, sleva 60%

Hotel Orea Resort Devět Skal obklopený nádhernou přírodou se nachází v obci Milovy na Vysočině. Velký Milovský rybník se je přímo před hotelem. V tomto termínu se zde teploty pohybují kolem 10 °C. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, terasa, krytý bazén, sauna, masáže, posilovna, tělocvična, stolní tenis, biliár, knihovna, půjčovna horských kol a sportovních potřeb, konferenční prostory, Wi-Fi, multifunkční víceúčelová hřiště, minigolf, velká zahrada.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, osušky, topení, TV, dětská postýlka na vyžádání zdarma. K dispozici je i bezbariérový pokoj.

Vysočina nabízí mnohé, nádhernou přírodu jako stvořenou pro pěší i cyklo výlety, mnoho historických památek a dalších zajímavostí.

Tipy na výlety: nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal, skály Čtyři palice, zámek Budišov, hrad Dalečín, Dalešická přehrada, přírodní rezervace Doubravské údolí, jaderná elektrárna Dukovany, hrad Lipnice, CHKO Žďárské vrchy, zámek Jaroměřice nad Rokytnou.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů