Tatranská Štrba od 2 945 Kč
Zobrazit zájezdy

Vysoké Tatry na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 359 Kč

Tatranská Štrba (Hotel Sosna)
za 2 359 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín 6. 11. 2018 - 30. 6. 2019 a 1. 10. - 20. 12. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Vysoké Tatry na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 359 Kč

Pobyt ve Vysokých Tatrách v hotelu Sosna s příjemnou rodinnou atmosférou s rozmanitou nabídkou volnočasových aktivit v okolí  - jako například: procházky v přírodě, vysokohorská turistika, rafting, jízda na koni či lyžování, možnost navštívení wellness centra v sousedním hotelu. 

V ceně voucheru je: ubytování na 3 dny, pokoj s vlastním sociálním zařízením, strava formou polopenze a sleva 20 % do Aquacity Poprad.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, 14 pokojů s vlastním sociálním zařízením, bezplatné připojení k WiFi, konferenční místnost, bezplatné parkoviště před hotelem.

Tipy na výlet: Štrbské pleso, Popradské pleso, lyžařské středisko Svit - Lopušná dolina, vodopád Skok, Fun Park Štrbské Pleso, zaniknutá osada Šoldov.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů