Tatranská Štrba od 4 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Vysoké Tatry na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 359 Kč

Tatranská Štrba (Hotel Sosna)
za 2 359 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín 6. 11. 2018 - 30. 6. 2019 a 1. 10. - 20. 12. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Vysoké Tatry na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 359 Kč

Pobyt ve Vysokých Tatrách v hotelu Sosna s příjemnou rodinnou atmosférou s rozmanitou nabídkou volnočasových aktivit v okolí  - jako například: procházky v přírodě, vysokohorská turistika, rafting, jízda na koni či lyžování, možnost navštívení wellness centra v sousedním hotelu. 

V ceně voucheru je: ubytování na 3 dny, pokoj s vlastním sociálním zařízením, strava formou polopenze a sleva 20 % do Aquacity Poprad.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, 14 pokojů s vlastním sociálním zařízením, bezplatné připojení k WiFi, konferenční místnost, bezplatné parkoviště před hotelem.

Tipy na výlet: Štrbské pleso, Popradské pleso, lyžařské středisko Svit - Lopušná dolina, vodopád Skok, Fun Park Štrbské Pleso, zaniknutá osada Šoldov.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů