Velký Slavkov od 1 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Vysoké Tatry na 3 dny pro 2 osoby za 1 949 Kč!

Velký Slavkov (APLEND Tatry Holiday Resort 3*)
za 1 949 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od 18. 3. 2019 do 16. 6. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Vysoké Tatry na 3 dny pro 2 osoby za 1 949 Kč!

Vily Tatry Holiday se nachází ve městečku Velký Slavkov ve velmi oblíbené turistické oblasti Vysoké Tatry. Chaty leží přímo pod Slavkovským štítem. Měna - euro.

Vybavení objektu: restaurace, dětský koutek, dětské hříště, bazén, stolní tenis, hřiště, několik posezení s krbem a altánky, Wi-Fi, parkoviště.

Vybavení chat: sprcha nebo vana a WC, kuchyň s jídelním koutem A chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a vařičem, TV, Wi-Fi, chaty mají 2 patra.

Tipy na výlety: Slavkovský štít, Poprad, Aquapark s termálními bazény, Starý Smokovec, Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso, cintorín pod Ostrvou, vodopády Studeného potoka, vodopád Skok, Važecká jeskyně, Spišský hrad (UNESCO), Vlkolínec, Lučné sedlo, Hrebienok, Teryho chata, Lomnický štít.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů