Ždiar od 1 155 Kč
Zobrazit zájezdy

Vysoké Tatry pro 2 soby na 3 dny s polopenzí na jaře, nebo na podzim za 3 090 Kč!

Ždiar (Magura 3*)
za 3 090 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 10.11.2019, dle dostupnosti. Nedostupné v letních měsících.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku
Vysoké Tatry pro 2 soby na 3 dny s polopenzí na jaře, nebo na podzim za 3 090 Kč!

Vysoké Tatry jsou ideální pro všechna roční období. Skýtají nepřeberné množství sportovních i relaxačních aktivit. Vysokohorské treky, kratší výlety, lyžování, poznávání krásných horských vesniček i relax v bazénech. Na své si zde přijde opravdu každý.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, dítě do 2 let bez nároku na lůžko včetně polopenze zdarma, 1x 8 min. masážní křeslo, 30% sleva do wellness zóny (vířivka, infrasauna, finská sauna), 15% sleva do AquaCity Poprad, 10% sleva na termální koupaliště Vrbov, Wi-Fi připojení na recepci, parkování.

Tipy na výlety: Aquapark s termálními bazény, Starý Smokovec, Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso, cintorín pod Ostrvou, Poprad, vodopády Studeného potoka, vodopád Skok, Važecká jeskyně, Vlkolínec, Lučné sedlo, Hrebienok, Teryho chata.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů