Harrachov od 1 240 Kč
Zobrazit zájezdy

Za krásou Krkonoš do Harrachova! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 990 Kč!

Harrachov (Bílý Hořec 3*)
za 2 990 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od 1. 4. 2019 do 15. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Za krásou Krkonoš do Harrachova! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 990 Kč!

Vydejte se za aktivním odpočinkem do Krkonoš! Ubytujte se v překrásném Spa Hotelu Bílý Hořec*** přímo v Harrachově, který je ideálním výchozím bodem pro různé horské turistické trasy. Dále se zde můžete seznámit s výrobou skla v místní sklárně a odvézt si vlastnoručně vyrobený suvenýr z místní sklářské dílničky. Harrachov má také co nabídnout milovníkům piva, v areálu sklárny se totiž nachází i pivovar!

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny pro 2 osoby, stravování formou polopenze, neomezený vstup do veřejného wellness, 1× káva a dezert, Wi-Fi připojení a parkování.

Tipy na výlety: Hornické muzeum, Sklárna a pivovar v Harrachově, areály skokanských můstků, Pramen Labe, Violík, Sněžka, Mumlavský vodopád, pivní lázně.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů