Harrachov od 530 Kč
Zobrazit zájezdy

Za krásou Krkonoš do Harrachova! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 990 Kč!

Harrachov (Bílý Hořec 3*)
za 2 990 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od 1. 4. 2019 do 15. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Za krásou Krkonoš do Harrachova! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 990 Kč!

Vydejte se za aktivním odpočinkem do Krkonoš! Ubytujte se v překrásném Spa Hotelu Bílý Hořec*** přímo v Harrachově, který je ideálním výchozím bodem pro různé horské turistické trasy. Dále se zde můžete seznámit s výrobou skla v místní sklárně a odvézt si vlastnoručně vyrobený suvenýr z místní sklářské dílničky. Harrachov má také co nabídnout milovníkům piva, v areálu sklárny se totiž nachází i pivovar!

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny pro 2 osoby, stravování formou polopenze, neomezený vstup do veřejného wellness, 1× káva a dezert, Wi-Fi připojení a parkování.

Tipy na výlety: Hornické muzeum, Sklárna a pivovar v Harrachově, areály skokanských můstků, Pramen Labe, Violík, Sněžka, Mumlavský vodopád, pivní lázně.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů