Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Za pořádnou lyžovačkou do Francouzských Alp, 8 dní za 1 629 Kč, sleva 54 %

Les Sybelles (Résidence Madame Vacances Les Fermes De St Sorlin 3*)
za 1 629 Kč
prodejce Invia.cz
termín 19. 1. - 26. 1. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Za pořádnou lyžovačkou do Francouzských Alp, 8 dní za 1 629 Kč, sleva 54 %

Apartmány Résidence Madame Vacances Les Fermes De St Sorlin se nacházejí ve známé lyžařské oblasti Les Sybelles ve Francouzských Alpách. Apartmány se nachází přímo na sjezdovce. Měna - Euro a CFP frank.

Vybavení objektu: restaurace, bar, obchod, vnitřní bazén, sauna, vířivka, billiard, vyhřívaná lyžárna, parkoviště.

Vybavení apartmánů: 2 koupelny, 2 WC, plně vybavená kuchyň, 1 - 5 ložnic, TV, balkon nebo terasa, na dotaz dětská postýlka a jídelní židlička.

Francouzské Alpy jsou považovány za velmi rozmanité pohoří. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů, vykoupat se v nádherných jezerech či horských plesech a v zimní sezóně jsou zde jedna z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Evropě.

Tipy na výlety: starobylá architektura vesničky Saint-Sorlin-dʼArves, barokní kostel a kaple ze XVII. století, místní historické muzeum, sýrárna, ledovec Pic de l´Etendard, národní parky de Mercantour, des Écrins a de la Vanoise, Ženevské jezero.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů