Štrasburk od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Za vínem do Alsaska a Štrasburku! Odjezd již 10. 10. 2019!

Štrasburk (2*+)
za 2 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 10. - 13. 10. 2019
doprava Autobusem z Prahy, z Pardubic
strava se snídaní
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Za vínem do Alsaska a Štrasburku! Odjezd již 10. 10. 2019!

Program: 
1 .den
- odjezd ve večerních hodinách z Pardubic směrem na Rozvadov.

2. den - příjezd v ranních hodinách do pohoří Vogézy, panoramatická jízda po Route des Crêtes, zastávka ve městě Munster, návštěva domu sýrů s prohlídkou a ukázkou výroby, návštěva známého městečka Alsaska Eguisheimu a vinařství Zinck s degustací, v podvečer přesun do Colmaru, pro zájemce posezení v historické restauraci Le Petit Schlossberg na tradičním alsaském Tarte Flambée. Po té odjezd na ubytování.

3. den - Po snídani následuje procházka po vinařské stezce do alsaské vinařské vesničky Riquewihr, prohlídka historického sklepa a s degustací ve vinařství Maison Zimmer, přejezd k největšímu alsaskému hradu Haut Koenigsbourg, odpoledne návštěva Opičí hory (Montagne des Singes), v podvečer příjezd do Štrasburku. Odjezd ve večerních hodinách.

4. den - příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: doprava luxusním autobusem, 1× ubytování se snídaní, služby profesionálního průvodce, balíček na cestu, zákonné pojištění CK.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů