Jižní Morava od 505 Kč
Zobrazit zájezdy

Zájezd do vinného sklípku včetně polopenze, cimbálové muziky a degustace za 2 499 Kč!

Jižní Morava (3*)
za 2 499 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 10. - 13. 10. 2019
doprava Autobusem z Brna, z Pardubic
strava s polopenzí
Zobrazit nabídku
Zájezd do vinného sklípku včetně polopenze, cimbálové muziky a degustace za 2 499 Kč!

Program:
1. den
 - odjezd v ranních hodinách. Během dopoledních hodin příjezd do Lednice, kde bude následovat prohlídka státního zámku s parkem a minaretem. Individuální volno. Odpoledne odjezd do Čejkovic, prohlídka města, ubytování. Ve večerních hodinách bude probíhat program ve vinném sklípku Víno Sýkora. Prohlídka prostor s odborným výkladem a degustací. Součástí programu je večeře, neomezená konzumace vína a cimbálová muzika

2. den - po snídani odjezd do Pasohlávek - individuální volno a možnost relaxace v aquaparku Aqualand Moravia, nebo lehká turistika v okolí vodní nádrže Nové Mlýny. Odjezd bude během odpoledních hodin. 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování v hotelu, 1x snídani, program ve vinném sklípku, technický doprovod, pojištění CK proti úpadku.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů