Zanzibar od 20 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar z Prahy na 14 dní/ 11 nocí se snídaněmi za 20 790 Kč! Odlet již 2. 1. 2020!

Zanzibar (La Madrugada Beach Hotel 3*)
za 20 790 Kč
prodejce Invia.cz
termín 2. 1. - 15. 1. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Zanzibar z Prahy na 14 dní/ 11 nocí se snídaněmi za 20 790 Kč! Odlet již 2. 1. 2020!

La Madrugada Beach Hotel se nachází v oblasti Makunduchi na ostrově Zanzibar. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Na další pláže je zajištěna kyvadlová doprava zdarma. Nedaleko hotelu se nachází rybí trh a typická africká vesnice, ve které najdete obchody i restaurace. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Tanzanský šilink. Časový posun + 2 hodiny. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, 2 bary, 2 bazény i se slanou vodou, zahrada, Wi-Fi, směnárna, konferenční místnost, obchod se suvenýry, dětské hřiště, televizní místnost, fitness.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, klimatizace, moskytiéra, TV, Wi-Fi, minibar, trezor (za poplatek).

Zanzibaru se přezdívá „ostrov koření“. Je znám úžasnými plážemi s bílým pískem a průzračnou vodou, tajuplným pralesem ve vnitrozemí a spoustou rybářských vesniček.

Tipy na výlety: prales Jozani, rybářské vesnice Mkokotoni, Kizimkazi, Ras Nungwi, Paje, hlavní město Zanzibar City (UNESCO), ostrov Pemba, maják Ras Nungwi.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů