Kendwa od 36 820 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar z Prahy na 14 dní Light All inclusive za 22 890 Kč, sleva 45 %

Kendwa (Palumbo Kendwa 4*)
za 22 890 Kč
prodejce Invia.cz
termín 22. 11. - 5. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Zanzibar z Prahy na 14 dní Light All inclusive za 22 890 Kč, sleva 45 %

Hotel Palumbo Kendwa se nachází ve vesničce Kendwa na ostrově Zanzibar. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 300 m od hotelu. Vzdálenější pláže jsou dostupny hotelovým transferem zdarma. Restaurace a obchody jsou v pěší vzdálenosti od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Tanzanský šilink. Časový posun + 2 hodiny. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace v hotelu, restaurace na pláži, bar, Wi-Fi, bazén, lehátka, slunečníky a osušky zdarma u bazénu i na pláži, masáže, potápění vodní sporty.

Vybavení pokoje:koupelna, WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, Wi-Fi, trezor, terasa nebo balkon.

Zanzibaru se přezdívá „ostrov koření“. Je znám úžasnými plážemi s bílým pískem a průzračnou vodou, tajuplným pralesem ve vnitrozemí a spoustou rybářských vesniček.

Tipy na výlety: prales Jozani, rybářské vesnice Mkokotoni, Kizimkazi, Ras Nungwi, Paje, hlavní město Zanzibar City (UNESCO), ostrov Pemba, maják Ras Nungwi, pláže Kendwa či Nungwi.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů