Kiwengwa od 35 259 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar z Prahy na 9 dní/ 6 nocí s polopenzí za 23 990 Kč! Odlet 6. 1. 2020!

Kiwengwa (Marafiki Bungalows 4*)
za 23 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 6. - 14. 1. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Zanzibar z Prahy na 9 dní/ 6 nocí s polopenzí za 23 990 Kč! Odlet 6. 1. 2020!

Hotel Marafiki Bungalows se nachází na útesu ve velmi klidné oblasti u vesničky Kiwengwa na ostrově Zanzibar. Písčitá pláž s kameny na břehu je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Tanzanský šilink. Časový posun + 2 hodiny. Pobyt je vhodný především pro milovníky klidu. 

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, bazén, terasa s výhledem na oceán, Wi-Fi, směnárna, konferenční místnost, wellness centrum.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, TV, Wi-Fi, minibar, trezor, terasa nebo zahrádka, lednička.

Zanzibaru se přezdívá „ostrov koření“. Je znám úžasnými plážemi s bílým pískem a průzračnou vodou, tajuplným pralesem ve vnitrozemí a spoustou rybářských vesniček.

Tipy na výlety: prales Jozani, rybářské vesnice Mkokotoni, Kizimkazi, Ras Nungwi, Paje, hlavní město Zanzibar City (UNESCO), ostrov Pemba, maják Ras Nungwi.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů