Kiwengwa od 38 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar z Prahy na 9 dní s All inclusive za 22 990 Kč! Sleva 44 %!

Kiwengwa (Moja Tuu 5*)
za 22 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 2. 2019 - 12. 2. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Zanzibar z Prahy na 9 dní s All inclusive za  22 990 Kč! Sleva 44 %!

Hotel Moja Tuu se nachází na útesu ve velmi klidné oblasti u vesničky Kiwengwa na ostrově Zanzibar. Písčitá pláž s kameny na břehu je přímo u hotelu. Na další pláže je zajištěna kyvadlová doprava zdarma. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Tanzanský šilink. Časový posun + 2 hodiny. Pobyt je vhodný především pro milovníky klidu. 

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, bazén, terasa s výhledem na oceán, Wi-Fi, směnárna, konferenční místnost, wellness centrum.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, TV, Wi-Fi, minibar, trezor, terasa nebo zahrádka, lednička.

Zanzibaru se přezdívá „ostrov koření“. Je znám úžasnými plážemi s bílým pískem a průzračnou vodou, tajuplným pralesem ve vnitrozemí a spoustou rybářských vesniček.

Tipy na výlety: prales Jozani, rybářské vesnice Mkokotoni, Kizimkazi, Ras Nungwi, Paje, hlavní město Zanzibar City (UNESCO), ostrov Pemba, maják Ras Nungwi.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů