Uroa od 29 969 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar z Prahy v září na 11 dní/ 9 nocí se snídaněmi za 19 790 Kč!

Uroa (Hotel Paradise Beach Resort 3*+)
za 19 790 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 14. 9. - 24. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Zanzibar z Prahy v září na 11 dní/ 9 nocí se snídaněmi za 19 790 Kč!

Hotel Paradise Beach Resort se nachází ve vesničce Uroa na ostrově Zanzibar. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu.  Nedaleko hotelu se nachází rybí trh a typická africká vesnice, ve které najdete obchody i restaurace. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Tanzanský šilink. Časový posun + 1 hodiny. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace,bary, bazén, SPA centrum, zahrada, Wi-Fi, směnárna, obchod se suvenýry, dětské hřiště, televizní místnost.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, klimatizace, moskytiéra, TV, Wi-Fi, minibar, trezor.

Zanzibaru se přezdívá „ostrov koření“. Je znám úžasnými plážemi s bílým pískem a průzračnou vodou, tajuplným pralesem ve vnitrozemí a spoustou rybářských vesniček.

Tipy na výlety: prales Jozani, rybářské vesnice Mkokotoni, Kizimkazi, Ras Nungwi, Paje, hlavní město Zanzibar City (UNESCO), ostrov Pemba, maják Ras Nungwi.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů