Šumava od 1 400 Kč
Zobrazit zájezdy

Zimní Šumava na 3 dny pro 2 osoby se snídaněmi a vstupem do sklářské hutě za 2 380 Kč!

Šumava (Hotel Zlatý Potok 3*)
za 2 380 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Od 3. 1. 2019 do 30. 4. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Zimní Šumava na 3 dny pro 2 osoby se snídaněmi a vstupem do sklářské hutě za 2 380 Kč!

Šumava se nachází na jihozápadní hranici České republiky u hranic s Německem a Rakouskem. Nabízí mnohé, nádhernou přírodu jako stvořenou pro pěší, cyklo, i zimní výlety, mnoho historických památek, krásných měst a dalších zajímavostí. V okolí hotelu se nachází mnoho tratí pro běžkaře, skiareálů i turistických tras. Dále je možné v rámci pobytu navštívit sklářskou huť, která se nachází v prostorách hotelu a můžete si zde vyzkoušet foukání skla.

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny pro 2 osoby, snídaně, 1× odpolední káva nebo čaj a dezert, 1× vstup do sklářské hutě v prostorách hotelu.

Vybavení a služby hotelu: restaurace se staročeskou kuchyní, WiFi, trezor, úschovna zavazadel, venkovní posezení, parkoviště.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, topení, TV, WiFi.

Tipy na výlety: Skiareály (Nové Hutě, Lipno, Hochficht, Špičák), Český Krumlov, přehrada Lipno, Vítkův hrádek, Stezka korunami stromů, hrad Kašperk, Železná Ruda, vrch Javorník, Prašilské jezero, hora Boubín.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů