Srí Lanka 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Mája s Borkem
host
Mája s Borkem
Vloženo: 17. ledna 2019
 

Jsme aktivní, partnerská dvojice 65+, fyzicky, finančně i jazykově zdatní. Cestování za poznáním ve 2 dvojicích je bezpečnější a finančně při pronájmu auta výhodnější!

Krásné zážitky na cestách přeje Mája s Borkem

0 odpovědí
+ odpovědět
Rudy
host
Rudy
Vloženo: 8. ledna 2018
Poslední příspěvek: 8. ledna 2019

Ahoj. Máte prosím někdo zkušenosti ze srí lanky? Co třeba bezpečnost? Láká mě ta destinace, ale nerad bych pak byl jen zavřený v hotelovém resortu, navečer z pláže povině pryč a na výlet jen organizovaně. Je možné vyjet si třeba někam na vlastní pěst?

22 odpovědí
+ odpovědět
Julin
host
Julin
Vloženo: 27. září 2018
Poslední příspěvek: 3. ledna 2019

Ahoj. Plánujeme cestu na sri lanku a samozřejmě si ji chceme procestovat pořádně. Všichni píšete o místní dopravě, ale napadlo mě že pro absolutní svobodu by bylo nejlepši mít k dispozici auto. Máte někdo zkušenosti s půjčením auta? Na kolik to přijde a na co si dát třeba pozor. Nejsou potřeba nějaké speciální doklady?

1 odpověď
+ odpovědět
Míra
host
Míra
Vloženo: 11. prosince 2018
 

Dobrý den, Moc bych chtěl poprosit o info ohledně přesunu vlakem z Colomba do Trincomalee. Chystám se tam 16 ledna 2019. Kde koupit nebo zarezervovat lístky do nočního a spacího vlaku v 1 třídě?. Našel jsem jen rezervace do druhý a třetí třídy. Předpokládám,že bez nějaký rezervace dopředu nebudu mít místo pro dva lidi na spaní. Nějaký typy a triky prosím? Děkuji Míra

 

0 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 27. dubna 2018
Poslední příspěvek: 26. července 2018

Prosím vás poraďte, rádi bychom s partou vyrazili na srí lanku. Nevíte jak to tam vypadá v červenci? Nemáme vůbec představu. Říkala jsem si, že tady určitě někdo bude vědět? Nabídka přišla z ničeho nic a já nejsem úplně zběhlá v takovém cestování. Ale beru to je výzvu!! Děkujeme!

4 odpovědi
+ odpovědět
Martínka
host
Martínka
Vloženo: 11. července 2018
Poslední příspěvek: 17. července 2018

dobrý den potřebovala bych od vás poradit. S manželem plánujeme cestu na Srílanku ale neumíme ani jeden žádný světový jazyk, prostě já jsem ten typ který se anglicky asi nikdy nenaučí. Nevíte o nějakém českém hotelu, kde bysme se domluvili?? Mám z toho velké obavy že si nebudeme umět poradit. 

2 odpovědi
+ odpovědět
Pusina
host
Pusina
Vloženo: 22. února 2018
Poslední příspěvek: 26. května 2018

Ahoj, kam byste prosím jeli na Srí lanku, když jí nechceme projíždět celou? Jen být ja jednou místě a jet třeba na dva výlety, ale aby to nebylo daleko. Hlavně chceme hezkou pláž a ne moc velké vlny, těch se tam právě obávám. Děkuji za každý tip.

4 odpovědi
+ odpovědět
Vloženo: 18. dubna 2018
 

Nebojte se projet Srí Lanku na vlastní pěst, je všude levno i bezpečno, já jsem ji navštívila před třemi lety a projela téměř celou. Je to nádherný ostrov

0 odpovědí
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy