Dubaj od 13 590 Kč
Zobrazit zájezdy

15 hodinová přestávka v Dubaji

Vloženo: 21. února 2019
Poslední příspěvek: 12. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, budeme přestupovat na letišti v Dubaji a budeme tam mít 15 hodin. Přiletíme v 9 ráno. Můžeme odejít z letiště na prohlídku města? Co s kuframa? Co doporučujete za ten čas navštívit a kdy být nejlépe zpět? Letíme z FlyDubai.

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj, měli jsme podobně dlouhou dobu na letišti v Dubaji. Letiště nabízí sprchy zdarma, které jsme využili a pak vyrazili do města (potřebujete tranzitní vízum). My jsme jeli taxíkem a pak využili metro, navštívili jsme Burj Khalifu, Dubai Mall a stihli jsme i trhy. Pak už jsme zase radši jeli zpět, protože jsme se báli zácpy. Co si pamatuju, tak na letišti je Wi-Fi zdarma, posedíte v kavárně a už to uteče. Pokud letíte s jednou společností, tak se nemusíte starat o zavazadla, oni si je sami přendají.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Dobrý den, kromě Burj Khalify a Dubai Mall doporučuji také Dubai Marinu, nejluxusnější hotel světa Burj al Arab, obchůdky a restaurace v luxusním Madinat Jumeirah. Můžete navštívit také Akvárium v Dubai Mall, místní mešity nebo si zajít do staré čtvrti Old Dubai a ochutnat arabské speciality na místních tržištích. Jelikož máte poměrně málo času, vybrala bych si pouze pár míst, které vás zaujaly nejvíce. Místní metro funguje skvěle, takže vás rychle dopraví z místa na místo a taxíky jsou levné a spolehlivé.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů