Německo od 379 Kč
Zobrazit zájezdy

Aquapark Tropical Islands

Vloženo: 13. února 2019
Poslední příspěvek: 13. října 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
Ahoj všem, v březnu se chystáme na 5 dní do německého aquaparku Tropical Islands. Budeme tam spát ve stanu. Mohu se zeptat jak to tam chodí, je tam teplo na spaní, na čem se uvnitř spí? Či pokud máte někdo jiné rady a zkušenosti, budu ráda. Jedeme tam hlavně kvůli dětem.

Odpovědi 4 odpovědi

PetaHan
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
PetaHan
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 2 lety
PetaHan
před 2 lety
Přes noc jsme tam bohužel nebyli, měli jsme jen jednodenní vstup. Nicméně je tam všude hodně velké teplo a vlhký vzduch, chvilkama nám bylo až horko Takže zimy bych se v noci nebála.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
před 2 lety
Ahoj, my jsme tam nocovali minulý rok také v březnu. Bylo tam dost horko, spalo se na paletách na matracích pod dekou. Opravdu to stačilo. Uvnitř stanu nedooručuji mít žádné jídlo, nalezou vám tam zvířátka. Jak to jsou tropy, byly tam i šváby. A příště bych požádala o stany směrem k saunám, tam byl větší klid. My byli pod tobogány a to se chvílemi nedalo, jelikož tobogány fungovali i v noci.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
před 2 lety
Souhlasím s Petrou co se týká klidu v noci. Snažte se dostat se na místo dál od tobogánů - ono celkově tam v noci moc klid nebyl. A spát se dá opravdu venku jen pod dekou - je to možná lepší jak pod stanem.
anonym
nová členka nová členka /
anonym
nová členka nová členka / před rokem
anonym
před rokem
Byli jsme tam dvakrát vždy na celý den,ale co bych tam dělala pět dní to nevím,když areál opustíte musíte znova zaplatit vstupné.I našim dětem stačil ten den.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí