Last minute Německo

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
BERGLAND HOF - Neureichenau
24. 2. (Ne) - 3. 3. 2019 (Ne)
CK ATIS a.s.: BERGLAND HOF - Neureichenau
-6%
výhodné
last minute
8 dní
Vlastní
All inclusive
24. 2. (Ne) - 1. 3. 2019 (Pá)
CK ATIS a.s.: BERGLAND HOF - Neureichenau
-8%
výhodné
last minute
6 dní
Vlastní
All inclusive
1. 3. (Pá) - 3. 3. 2019 (Ne)
CK ATIS a.s.: BERGLAND HOF - Neureichenau
-9%
výhodné
last minute
3 dny
Vlastní
All inclusive

Last minute Německo - přesná poznávací dovolená pro vás

Budete v němém úžasu, až prozkoumáte naše last minute pobyty v Německu. Otevírá se vám jedinečná příležitost poznat rozlehlé území, které germánské kmeny obsadily již počátkem našeho letopočtu. Za tu dobu se kraj napájený řekami Odrou, Labem a Dunajem zaplnil množstvím turistických atrakcí.

Chcete objevit skutečné perly evropské historie, přírody a kultury? Během dovolené v Německu se například pokocháte krásou Bavorských Alp, jimž vévodí vrchol Zugspitze a Hitlerovo Orlí hnízdo u Berchtesgadenu. Oblíbeným výletním cílem u Baltského moře je ostrov Rujána, k pěkným chvílím odpočinku lze využít hotel Ferienpark Oberwiesenthal v Sasku.

S lastminutovými zájezdy do Spolkové republiky Německo na vás čekají starobylá města Kolín nad Rýnem, Pasov, Špýr a Frankfurt, muzea v metropoli Berlín či akvapark Tropical Islands. Za návštěvu u našich severozápadních sousedů stojí také obří přístav v Hamburku, klášter Maulbronn, malebný Výmar nebo Mnichov v době pivních slavností.

Využijte k cestě do Německa cenově výhodné nabídky na poslední chvíli. A věděli jste, že Sauerland je místem návratu bizona do volné přírody ve střední Evropě?