Last minute Německo

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Bavorsko - zámky a hory, Linderhof, Hohenschwangau, Berchtesgaden, Neuschwanstein, Ettal, Garmish Pa
11. 7. (Čt) - 14. 7. 2019 (Ne)
Invia.cz: Bavorsko - zámky a hory, Linderhof, Hohenschwangau, Berchtesgaden, Neuschwanstein, Ettal, Garmish Pa
-17%
výhodné
last minute
4 dny
Autobusem
Snídaně

Last minute Německo - přesná poznávací dovolená pro vás

Budete v němém úžasu, až prozkoumáte naše last minute pobyty v Německu. Otevírá se vám jedinečná příležitost poznat rozlehlé území, které germánské kmeny obsadily již počátkem našeho letopočtu. Za tu dobu se kraj napájený řekami Odrou, Labem a Dunajem zaplnil množstvím turistických atrakcí.

Chcete objevit skutečné perly evropské historie, přírody a kultury? Během dovolené v Německu se například pokocháte krásou Bavorských Alp, jimž vévodí vrchol Zugspitze a Hitlerovo Orlí hnízdo u Berchtesgadenu. Oblíbeným výletním cílem u Baltského moře je ostrov Rujána, k pěkným chvílím odpočinku lze využít hotel Ferienpark Oberwiesenthal v Sasku.

S lastminutovými zájezdy do Spolkové republiky Německo na vás čekají starobylá města Kolín nad Rýnem, Pasov, Špýr a Frankfurt, muzea v metropoli Berlín či akvapark Tropical Islands. Za návštěvu u našich severozápadních sousedů stojí také obří přístav v Hamburku, klášter Maulbronn, malebný Výmar nebo Mnichov v době pivních slavností.

Využijte k cestě do Německa cenově výhodné nabídky na poslední chvíli. A věděli jste, že Sauerland je místem návratu bizona do volné přírody ve střední Evropě?