Balaton od 754 Kč
Zobrazit zájezdy

Balaton na kole - tipy na cyklostezky

Vloženo: 12. února 2020
Poslední příspěvek: 13. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hanka54
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Hanka54
Jelikož jednou ročně podnikáme dovolenou na kole někde v zahraničí a zkoušíme vždy najít zajímavé cyklotrasy, padl mi letos do oka Balaton. Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. Má podle vás cyklostezky Balaton vhodné i pro méně pokročilé cyklisty? Jede nás více a povětšinou jsou to spíše příležitostní a netrénovaní cyklisti Koukala jsem, že kolem Balatonu vede cyklostezka, má třeba s ní někdo zkušenost? Přišlo mi to už jako dost, ale kdyby se to rozdělilo do více dní, tak by to šlo Jinak bych uvítala jekékoliv tipy na zajímavé trasy, ta okolo jezera je už možná moc velký extrém.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Hanka54 ~ Dobrý večer,
cyklotrasa okolo Balatonu měří cca 200 km a zvládnou ji i méně trénovaní jedinci za cca 3-4 dny. Okolo jezera se nachází desítky kempů kde můžete přenocovat. Pokud však na kole nejezdíte téměř vůbec, bude lepší pokud si vyberete pouze jeden výchozí bod odkud budete jezdit na cyklovýlety. Balaton je víceméně placka, takže trasy jsou méně náročné. Můžete mrknout například na stránku zde, kde najdete některé populární trasy včetně map a doporučení.
Muffajzňa
stálá členka stálá členka /
Muffajzňa
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Muffajzňa
před 4 lety
Dobrý den, když vyrazíte na cyklotrasu, rtak je fajn zastavit se ve městě Zánka, mělo by tam být muzeum vojenské techjniky, prý moc pěkné.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů