Benátky od 1 749 Kč
Zobrazit zájezdy

Benátky - parkování

Vloženo: 21. srpna 2019
Poslední příspěvek: 23. srpna 2019
nový člen nový člen /
Jáchym
nový člen nový člen / před 3 lety
Jáchym
Dobrý den, Benátky parkování...Poradíte kde zaparkovat a jaká je cena? Budeme tam tři noci. Vyplatí se parkovat přímo na ostrově?

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Jáchym ~ Hezký den,
přímo v Benátkách můžete zaparkovat v garážích Autorimessa Comunale AVM - Porto di Venezia za cenu od 23 eur/den nebo v garážích Garage Venezia Tronchetto za 21 euro/den.
Pokud chcete ušetřit, můžete nechat auto v předměstí Mestre za cca 15 euro/den. Parkovacích domů je zde více, my si vybrali Garage Europa - Stazione di Venezia Mestre, který leží blízko nádraží odkud odjíždí vlaky do Benátek. Za jízdenku na vlak pak zaplatíte 1,35 euro.
Velmi užitečná stránka je Parclick odkaz zde, kde najdete srovnávač cen parkovacích domů v Benátkách a okolí.
Jonáš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jonáš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Jonáš
před 3 lety
@Jáchym ~ My jsme parkovali na posledním parkovišti na pevnině San Giuliano. Byli jsme tam 4 dny a vzhledem k ceně se to prostě vyplatilo. Tam to bylo asi za 5 euro/den a přímo v Benátkách jsme koukali to bylo v Tronchetto 21 euro a Piazzale Roma 24 euro/den. Ze San Giuliano se dá jet 2 zastávky autobusem za 2,50 euro, tím se dostanete na Piazzale Roma a odtud pěšky nebo vaporettem dál kam chcete.
Velkýčaroděj
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Velkýčaroděj
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Velkýčaroděj
před 3 lety
@Jáchym ~ My jsme parkovali v garážích Garage San Marco za 32 euro/den. Auto vám hlídaj kamery a hlídač a navíc je pod střechou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů