Nejlépe hodnocené hotely Benátky - Benátsko

Recenze hotelů Benátky - magická atmosféra kolem Canale Grande

Jedinečné, fotografované a kopírované jsou Benatky, slavné město na Jaderském moři na severu Itálie. Zabírají více jak stovku ostrůvků v rozsáhlé laguně, protíná je na 150 kanálů a jednotlivé břehy spojuje 400 mostů. Mezi tím najdete ohromné množství památek a dalších zajímavostí.

Vychutnejte si jedinečnou, kouzelnou náladu Benátek. Projděte se po mostě Rialto, navštivte chrám svatého Marka se zvonicí na stejnojmenném náměstí, obdivujte velkolepý Palazzo Ducale a samozřejmě se svezte gondolou.

Ubytování v Benátkách a okolí zajišťují zařízení nejrůznějších typů, velikostí i kvality. Zkuste například Duodo Palace Hotel kousek od Palazzo Grassi. Nebo Benátky objevte díky poznávacím zájezdům, i pouhý víkend si ve městě karnevalu, Casanovy a sušenek biacoli skvěle užijete.

Využijte možnosti přečíst si recenze na hotely Benátek. Píší je skuteční cestovatelé na základě svých dojmů a zážitků. Tak neváhejte a přidejte se k nim i vy!

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Benátky?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Benátky od CK České kormidlo, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Benátky?

Ceny začínají na 1 510 Kč (Villaggio Ai Pioppi), nejdražší zájezd stojí 48 190 Kč (Belmond Hotel Cipriani).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Benátky hotely: Relais Piazza San Marco (100%), Hotel Al Codega (100%), Kappa (99%), Le Boulevard Hotel (90%), Hotel Belle Arti (90%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Benátky jsou podle cestovatelů tyto: Villaggio Ai Pioppi, Hotel Tre Archi, Le Boulevard Hotel, Hotel Canaletto, Hotel Scandinavia.