Livigno od 3 700 Kč
Zobrazit zájezdy

Bezcelní zóna Livigno - jsou nákupy výhodné?

Vloženo: 15. prosince 2019
Poslední příspěvek: 14. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Princezna
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Princezna
Zdravím, jedeme s kamarády do Livigna na lyže. A ještě tak pročítám informace před cestou, co se můžou hodit, když zrovna nebudeme lyžovat. Vůbec jsem netušila, že existuje nějaká bezcelní zóna Livigno. To znamená, že se tam opravdu dá jít na nákupy do centra, kde jsou obchody duty free? Prý se tam dá levně sehnat alkohol a cigarety. Nevíte za jaké ceny? Zní to docela zajímavě. Budeme tam trávit i Silvestra, tak ne že by se to nehodilo.

Odpovědi 2 odpovědi

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Darina
před 3 lety
@Princezna ~ Jasný, nakoupíš tam alkohol, kosmetiku, módu nebo pohonné hmoty levnějc. Ve městě je hrozně moc parfumerií. Byli jsme tam před pár lety a nafta byla za 26 korun. Vyplatí se tam dojet s prázdnou nádrží a natankovat si tam. Pokud něco povezete zpět do ČR, tak jsou tam nějaké limity a ve Švýcarsku vše poctivě kontrolovali.
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 3 lety
AbrakaDabra
před 3 lety
@Princezna ~ Co pamatuju, tak třeba elektronika byla v Livignu zhruba stejně drahá jako u nás. Nevyplatilo se.. Vyvézt šlo jen litr tvrdého na osobu..

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů