Nejlépe hodnocené hotely Livigno - Sondrio

Nastavené filtry:
Itálie
Livigno
Recenze Hotel Costa Verde
1 zájezd za 14 273 Kč
114273.00CZK

Recenze hotelů Livigno - Alpy na sto procent se sněhem i bez

Lyžařský a turistický region blízké budoucnosti? To je Livigno, dříve zapadlé zákoutí na severu Itálie, dnes bouřlivě se rozvíjející oblast s řadou lanovek, restaurací a různých zábavních zařízení. K nejpopulárnějším z nich patří rozsáhlý vodní svět Aquagranda či oddechový areál Larix s lanovým parkem.

V létě jsou kopce a údolí Livigna ideální k vysokohorským túrám, projít se můžete například kolem přehrady Lago di Livigno nebo pod zdejším nejvyšším štítem Cima di Piazzi. V zimě si tady dosyta užijete lyžování, neboť Livigno se svými částmi Mottolino a Carosello se mění ve vyhlášený ski areál disponující sedmi desítkami sjezdových tratí a obřím snowparkem.

Široké možnosti ubytování reprezentují četné penziony a horské chaty jako Chalet Elena nebo komfortní hotýlek Angelica. Velice stylový je hotel Silvestri plný rodinné a přátelské atmosféry. Daleko odsud nejsou ani další známá střediska Bormio a Santa Caterina.

Vyzkoušejte letní či zimní dovolenou v oblasti Livigno. Recenze našich uživatelů vám budou nápomocny při výběru toho nejlepšího pobytu.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Livigno?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Livigno od CK České kormidlo, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Livigno?

Ceny začínají na 2 870 Kč (Hotel Margherita), nejdražší zájezd stojí 36 891 Kč (Alpen Village Hotel).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Livigno hotely: Apartmány Alpen Dream Mottolino (100%), Chalet Monte Sponda (100%), Casa Canton (100%), Penzion Da Filip (100%), Apartmán Baitel al Pigna (99%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Livigno jsou podle cestovatelů tyto: Apartmán Emanuel, Baita Gisella, Hotel Costa Verde, Baita Brunnlein, Elena Chalet.