Bezpečnost v Maroku

Vloženo: 19. prosince 2017
Poslední příspěvek: 18. ledna 2019
anonym
před rokem
anonym
Dobrý den,prosím vás co si myslíte o Maroku - co se týká bezpečnosti? Tato země mně velice láká, ale nejsem si jistá, jestli jet raději s CK nebo si myslíte, že je bezpečné si něco zajistit jen tak sami?Stejnou otázku mám ohledně výletů - raději byste tu u někoho zažizovali nebo po zemi cestovali sami?Děkuji vám za cené rady.

5 odpovědí

Tomek
Tomek
před rokem
Tomek
před rokem
Dobrý den, Maroko je celkem bezpečná země. Možná bezpečnější než některé Evropské. Tedy pokud si dáte pozor na některé obchodníky - okrást někoho islám striktně zakazuje a Maročané se toho drží, ovšem hranice mezi okradením a uzavřením obchodu bývá někdy velmi tenká Poprvé jsem byl v Maroku asi před 15 lety a sám na vlastní pěst. Žádný problém. Od té doby se země obrovsky změnila, a je mnohem víc připravená na turismus. Všude se domluvíte francouzsky, anglicky a celkem i španělsky. Takže za mě - bezpečná země a bez cestovky no problem. Jestli však máte raději jistotu a komfort cestovka asi není špatné řešení.
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Byl sem a a ni na minutu sem neměl strach za celou dobu. Velmi bezpečná země, neutrácejte za cestovku.
Důkaz travelriskmap.com/#/planner…
anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
Ano můžu potvrdit. Maroko bezpečná a krásná země. Má nejlepší dovolená. Doporučuji navštívit vnitrozemí a Saharu. Erfoud Quarzazate, Tineghir.
anonym
anonym
před 9 měsíci
anonym
před 9 měsíci
Cestovali jsme ve 4 lidech, spali pod širákem a v levných hotýlkách. Jeli i stopem a za svezení nic nechtěli. Nemáme jedinou špatnou skušenost. Teď tam jedu sám po 5 letech.
Snad jedině, že jsme viděli nehodu autobusu v horách a u něj 6 mrtvých pod plachtou. Ale to se může stát kdekoliv. Honza
anonym
anonym
před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Bezpečnost v Maroku se často řeší, je to bezpečná země. Všude existuje nějaké riziko, ale Maroko patří mezi ty bezpečnější destinace. Ztotožňuji se s tímto
maroko-informace.cz…

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů