Egypt od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Bezpečnost

Vloženo: 27. prosince 2019
Poslední příspěvek: 11. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Davir
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Davir
Za 6 měsiců jedeme do Egypta ale nevím jestli je to dobrý nápad docela se bojím nikdy jsem tam nebyl prosím poraďte mi děkuji

Odpovědi 4 odpovědi

Tomš
stálý člen stálý člen /
Tomš
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Tomš
před 4 lety
Pročtěte si starší diskuze už se to tu probíralo.Já se třeba v Hurghadě cítím stejně jako v Praze jen je rozdíl v tom že místo policie tam mají víc vojáků.Nemáte se čeho bát ,jen směle do toho a užijte si dovolenou .
HelaB
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
HelaB
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
HelaB
před 4 lety
Jezdíme několikrát ročně, dost cestujeme bez ck a v pohodě. Ale jestli se bojíš a dovolenou by sis neužil naplno, tak zvol jinou destinaci.
Bliki
nový člen nový člen /
Bliki
nový člen nový člen / před 4 lety
Bliki
před 4 lety
O bezpečnosti v Egyptě se toho napsalo už hodně, je na každém ať se rozhodne, jak se cíti. My jsme byli minulý rok na jaře a cítili jsme se bezpečně, ale nikdy a nikdo nemůže zaručit 100% bezpečnost. Dvakrát jsme byli v Sahll Hashees hotel Sunruse Premier 5 *vše Top.
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Wincenzzo
před 4 lety
Nejlepsi bezpecnost v Egypte je bezkonkurencne v Marsa Alam... nejmensi v letoviscich na Sinaji(sharm el sheikh, taba), v centru Hurghada vzhledem k davum lidi a silenemu hluku, hustemu provozu... bych se taky necitil nejlepe...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů