Portugalsko od 3 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Celá země a Svatojakubská pouť

Vloženo: 27. prosince 2020
Poslední příspěvek: 30. prosince 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lauraprazak
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
Lauraprazak
Ahoj, jmenuji se Laura
Procestovala jsem mnoho zemí a chtěla bych procestovat Portugalsko, kde jsem byla pouze na stáži v severní části. Studentka VŠ, 22 let.

Trasa: od jihu Portugalska (podél pobřeží, nejkrásnější pláže světa), střed Portugalska Lisabon (bohaté kulturní dědictví )... a hlavně Azory (ostrovy květin) Sever Portugalska Porto - odkud bych chtěla jít celou trasu pěšky do Santiaga (svatojakubská pouť).

Doprava: Letecky do Fara, dále bych z jihu do Porta využívala vlakové, lodní a autobusové dopravy. Z Porta bych poté chtěla jít Svatojakubskou pouť.

Termín: v rozmezí 15.6 - 30.9 2021

Odpovědi 1 odpověď

Tynaa
nový člen nový člen /
Tynaa
nový člen nový člen / před rokem
Tynaa
před rokem
Ahoj Lauro, pokud se do Portugalska nedostanu dřív, tak se ráda přidám. Mám to zatím v plánu v březnu kvůli počasí a také tam nebude tolik poutníků. Už takhle je to pro mě hodně km a ještě k tomu sluníčko a teplo.. , ale všechno může změnit aktuální situace. Přeji úspěšný vstup do nového roku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů