Nejlépe hodnocené hotely v Portugalsku

Nastavené filtry:
Portugalsko
Recenze Hotel Roma
1 zájezd od 12 190 Kč
1CZK
Recenze Hf Fenix Lisboa
24 zájezdů od 21 190 Kč
24CZK
Recenze Neya Lisboa
4 zájezdy od 10 380 Kč
4CZK

Portugalsko - v zemi mořeplavců, stavbařů a vinařů

Už pouhé vyslovení slova Portugalsko v nás vyvolává příjemné pocity exotiky, dalekých plaveb a vynikajícího vína. Pro někoho je nejzápadnější evropská země spojená především s Lisabonem a Portem, někdo si vzpomene na vzdálené Azorské ostrovy. Každý si ovšem najde to svoje, ať už se více zajímá o památky, přírodu, umění nebo technické zajímavosti.

Toužíte-li spatřit moderní most Vasco de Gama, projet se historickou lisabonskou tramvají nebo se vykoupat u divokého atlantského pobřeží, využijete naší nabídky ubytování v Portugalsku. Je pestrá a cenově výhodná, vybere si každý.

Velká část kvalitních hotelů, jako Adriana Beach Club, stylový Luna Falesia Mar nebo úžasně umístěný Auramar Beach Resort, vyrostla v jižním regionu Algarve. Další na vás čekají na Azorech či na hornaté Madeiře.

Ve výběru té správné dovolené vám pomohou recenze hotelů, na nichž se můžete po návratu z cest podílet i vy.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy do Portugalska?

Jaké jsou ceny zájezdů do Portugalska?

Ceny začínají na 2 515 Kč (Rekreační dům Azul (Abu145)).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v Portugalsku hotely: Vilalara Thalassa Resort (100%), Dom Pedro Palace (100%), Alif Hotel (100%), Hotel Roma (100%), Internacional Design Hotel (100%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v Portugalsku jsou podle cestovatelů tyto: Auramar Beach Resort, Luna Falesia Mar, Hotel Atismar, Adriana Beach Club Hotel Resort, Algarve Gardens.