Menorca od 12 079 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny na Menorce

Vloženo: 9. července 2019
Poslední příspěvek: 14. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hildegarda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Hildegarda
Dobrý den, jak se pohybují ceny na Menorce? Sepisuji si seznam potravin, co budeme potřebovat na 12 dní a přemýšlím kolik to tam tak bude stát. Zda si máme spíše vařit nebo jíst v restauracích. Manžela by také zajímaly ceny piva nebo jiného místního alkoholu. Zatím máme jen ubytování s kuchyňkou v Cala en Bosch a chceme si na kolech projet část okruhu Camí de Cavalls.

Odpovědi 2 odpovědi

Dvědecibílého
stálá členka stálá členka /
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Dvědecibílého
před 4 lety
@Hildegarda ~ Rok 2018. Záleží na tom, které restaurace si vyberete. Čtvrtka kuřete s hranolkama a salátem okolo 10 euro. Láhev domácího vína v průměru mezi 10 - 14 eury. Sendviče, bagety, burgery, saláty v restauraci okolo 5 euro, za pivo v restauraci dáte 2 - 4 eura. Pak jsou tu dražší restaurace s menu, kde máte hlavní jídlo, pití a dezert za třeba 45 euro. Balenou vodu v krámě seženete za 0.80 euro, ale v turistických oblastech klidně i za 2 eura, chleba zhruba 0.50 euro. Dál už si nepamatuji, snad to trochu pomohlo pro představu.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
plechovkové pivo 1 E

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů