Nejlépe hodnocené hotely Menorca - Baleárské ostrovy

Nastavené filtry:
Španělsko
Menorca
Recenze Beach Club
33 zájezdů od 21 290 Kč
33CZK

Recenze hotelů Menorca - nenápadná hvězda Baleárských ostrovů

Je malá, je tajemná, je roztomilá, je ideální k prožití pohodové rodinné dovolené... ve srovnání se svými mnohem slavnějšími baleárskými sestrami poskytuje mnohem více klidu a pobřežních zákoutí, kde vás nebudou rušit davy rekreantů. Ostrov Menorca se právě pro svou nenápadnost a příjemnou atmosféru stává vyhledávaným prázdninovým místem.

Na Menorcu, vzdálenou od rodného Španělska přes dvě stě kilometrů, se jezdí kvůli krásným plážím Cala Blanca či Cala´n Bosch u Středozemního moře, památkám metropole Mahón a teplému počasí. Menorskou krajinu symbolizují piniové a olivové háje, bárkové hroby Navetas a menhiry Taulas.

K populárním místům na Menorce se v poslední době řadí i hotel Aquamarina v nádherné zátočině Arenal den Castell nebo rozsáhlý areál Marinda Garden. Další alternativou ubytování je tady komplex Cala Galdana & Villas d´Aljandar a ekonomicky výhodný Sol Falco. Nemalé peníze ušetříte také při využití nabídky last minute zájezdů na Menorcu.

O kvalitě jednotlivých hotelů na Menorce dobře vypovídají recenze klientů, kteří již měli možnost vyzkoušet jejich služeb. Určitě též budete nadšeni!

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Menorca?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Menorca od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Menorca?

Ceny začínají na 16 990 Kč (Vacances Menorca Resort).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Menorca hotely: Sol Menorca (100%), Royal Son Bou Family Club (96%), Eden Binibeca (95%), Hotel Sur Menorca (95%), Smartline Cala´n Bosch (95%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Menorca jsou podle cestovatelů tyto: Club Hotel Aguamarina, Vacances Menorca Resort, Beach Club, Aparthotel Club Andria, Marinda Garden.