Maroko od 8 859 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny potravin v Maroku

Vloženo: 26. června 2019
Poslední příspěvek: 1. listopadu 2019
nový člen nový člen /
Lesníjahoda
nový člen nový člen / před 5 lety
Lesníjahoda
Hezký den, jaké jsou prosím ceny potravin v Maroku? Kde tam dobře nakoupit, pokud si chceme vařit samy? Plus ceny alkoholu. Děkuji

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Lesníjahoda ~ Dobrý den,
nejlépe se dá nakoupit na místních trzích, na které narazíte úplně všude ve velkých městech, ale i menších vesnicích. Seženete zde zejména čerstvé ovoce a zeleninu, oříšky, datle, olivy, ale i různé pečivo a maso. Na tržištích jsou ceny velmi nízké, i mnohonásobně levnější než v ČR. Například kilo pomerančů seženete za 3 Kč, arašídy za 5 Kč, croissant za 1 kč. Levné jsou také místní malé obchůdky. Naopak velmi drahý mi přišel Carrefour, kde je i většina produktů dovážená z Francie.
Alkohol se prodává pouze ve specializovaných obchodech, ale najdete ho také v Carrefouru. Láhev marockého vína seženete kolem 150 Kč, za pivo zaplatíte v průměru 10 Kč. V restauracích však počítejte s mnohem vyššími cenami.
LSima
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
LSima
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
LSima
před 5 lety
@Lesníjahoda ~ potraviny jsou levnější než v čechách, ale platí to samé jako u každého obchodování s místními, musíte smlouvat
Lesníjahoda
nový člen nový člen /
Lesníjahoda
nový člen nový člen / před 5 lety
Lesníjahoda
před 5 lety
@LSima ~ Mám ze smlouvání hrozně divný pocit. Obvykle se snažím ocenit práci lidí, tohle je pro mě hodně nepříjemné. Tak uvidíme, jak to dopadne.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 5 lety
Skrytý autor
před 5 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů