Miláno od 6 830 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta autem do Milána

Vloženo: 22. října 2019
Poslední příspěvek: 24. října 2019
Zuzana_Ladovská
Dobrý den, nejedná se sice úplně o dovolenou, ale čeká mě cesta autem do Milána za prací. Autem jsem zvyklá jezdit max. spíš do Německa, Polska, Rakouska a tak. Autem do Milána to bude poprvé, ale věřím, že to snad nějak zvládnu. Máte prosím doporučení, kdy třeba vyrazit vzhledem k dopravě, jestli je dobré se některým úsekům vyhnout nebo s čím mám kde počítat. Pojedu z Prahy. Díky!

Odpovědi 3 odpovědi

Miszu
před 5 lety
Ahoj. Zapni Waze a jeď. Já jezdím většinou přes Udine občas přes Brenner. Z Ostravy většinou. Nejlépe přes noc. Všední rána teda spíš dopoledne jsou na dálnicích kolem Milána masakr.
Šťastnou cestu.
Miszu
Zuzana_Ladovská
před 5 lety
@Miszu ~ Ahoj Miszu, díky za odpověď. Plánuju, že pojedu asi o den dřív, abych někde neuvízla. Než jet na noc a přijet na ránem, co? Vůbec nemám ani představu, kde zaparkuju a kolik mě to bude stát. To bude jízda.
Miszu
před 5 lety
Tak to je vážně dobrodružství. Platit budeš průjezd Brennerem (9€, necelých, teda jestli nezdražili) a pak mýto na dálnici do Milána. V Miláně mám odzkoušeno parkoviště Lampugnano. Je to levné parkoviště v sousedství stanice metra stejného jména. Já tam posledně platil cca 3€ za půlden. Metrem se dostaneš všude. Doporučuji celodenní jízdenku 4.5€ metro autobus tramvaj ( urbano )

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů