Egypt od 4 023 Kč
Zobrazit zájezdy

Cestovni kancelar nedrží stanovenou dohodu

Vloženo: 5. července 2020
Poslední příspěvek: 6. července 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Leon
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Leon
Dobrý den. Chtel bych radu jak postupovat s CK ETI? Měli jsme s přáteli letět do Egypta 5.4. Cestovni kancelář nám z důvodu pandemie zajezd zrušila a 23.3. nabidla dvě varianty bud voucher 125% a nebo bezplatné storno. Zvolily jsme bezplatne storno a cestovni kancelar nam jej potvrdila . Čekali jsme měsíc a pul a pak nam cestovka rekla ze nic nedostanem ze dostaneme voucher. Kdyz jsem se ozval že ostatni spadaji do rizikove skupiny tak pry jsem objednavatel a oni nemaji nárok. Dále je prokazatelné ze zajezd platila osoba která spadá do rizikové skupiny. Ja jako objednavatel zajezd neplatil . I prez nekonečné bombardovani CK ETI nam poslaly voucher pouze na Egypt . I kdyz podle nas na to nemaji pravo a meli by dodrzet prvotni rozhodnuti o bezplatnem stornu. Kde je tedy pravda?

Odpovědi 1 odpověď

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Tak to je hodně sprosté obrátila bych se na asociaci cestovních kanceláří

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů