Hurghada od 9 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Datová SIM na letišti v Hurghadě

Vloženo: 3. února 2021
Poslední příspěvek: 18. září 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Radekjedlicka01
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Radekjedlicka01
Přistane v 05 v Hurgada jde tam někde koupit SIM datová bude mít někdo otevřeno

Odpovědi 27 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Hotel Imperial Shams Abu Soma, v oblasti Safaga, v přilehlém druhém hotelu ( teď si nevzpomenu na název), ale dá se projít přes oba hotely, nebo ven z Imperial Shams Abu Soma a po cca 100 m zahnout doleva. Jsou tam kramečky a týpek prodá 20 G za 15 €. Jasně, že hodí cenu výš. Smlouvat. Funguje víceméně všude, chvilkami pomalejší, ale nic, co by Vás odradilo. Nastavil i v telefonu.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
[citace]
@anonym napsal(a):
Hotel Imperial Shams Abu Soma, v oblasti Safaga, v přilehlém druhém hotelu ( teď si nevzpomenu na název), ale dá se projít přes oba hotely, nebo ven z Imperial Shams Abu Soma a po cca 100 m zahnout doleva. Jsou tam kramečky a týpek prodá 20 G za 15 €. Jasně, že hodí cenu výš. Smlouvat. Funguje víceméně všude, chvilkami pomalejší, ale nic, co by Vás odradilo. Nastavil i v telefonu. SIM od Etisalat.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Hlavně pozor , Orange společnost je to nejhorší co je v Egyptě
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Prosím když si na letišti koupim Simku od Vodafonu, co všechno mě bude fungovat? Muzu volat, psát smsky, jit na watsapp, mesenger, internet atd nebo funguje jen něco? Dekuju za odpověď
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 8 měsíci
DanaDianaNoymi
před 8 měsíci
@anonym ~ Záleží do jakého hotelu jedete , některé hotely mají pokrytí po celém hotelu , pokojích na plíži jejich hotelovou wifi a zdarrma .
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 7 měsíci
Arne1
před 7 měsíci
@anonym napsal(a):
Prosím když si na letišti koupim Simku od Vodafonu, co všechno mě bude fungovat? Muzu volat, psát smsky, jit na watsapp, mesenger, internet atd nebo funguje jen něco? Dekuju za odpověď
No volat normálním způsobem to ne, to jedině když budete mít český Vodafone a budete v dosahu hotelové WiFi.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 7 měsíci
DanaDianaNoymi
před 7 měsíci
Dle hotelu já jezdím do hotelu kde je wifi v celém hotelu i na pokoji , zdarma .Na letišti koupíte je tam stánek

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů