Nejlépe hodnocené hotely Hurghada

EgyptHurghada
Hodnocení hotelu klienty (2x): 100%
EgyptSoma Bay
Hodnocení hotelu klienty (4x): 98%
EgyptHurghada
Hodnocení hotelu klienty (97x): 93%
EgyptSoma Bay
Hodnocení hotelu klienty (63x): 93%
EgyptHurghada
Hodnocení hotelu klienty (31x): 92%
EgyptHurghada
Hodnocení hotelu klienty (11x): 91%
EgyptEl Gouna
Hodnocení hotelu klienty (9x): 91%
EgyptHurghada
Hodnocení hotelu klienty (2x): 90%
EgyptMakadi Bay
Hodnocení hotelu klienty (1x): 90%

Recenze hotelů Hurghada - pohoda s vůní Orientu a na dohled delfínům

Řekne-li se Egypt, každému se vybaví pyramidy, líně tekoucí Nil a duny na Sahaře. A když se řekne nejhezčí pobyt v Egyptě, je jasné, že se jedná o letovisko Hurghada. Nachází se u břehů Rudého moře, asi 200 kilometrů od chrámů v Luxoru.

Hlavní předností Hurghady je vynikající infrastruktura, množství tržišť a obchodů, krásné písečné pláže a řada příležitostí ke sportování. U vyhlášených korálových útesů nebo ostrova Giftun si dovolenou užijí také milovníci potápění. K dispozici je i největší egyptský akvapark Jungle.

Pro hurghadské hotely je typická široká a kvalitní paleta služeb, rozlehlost a poloha přímo u moře. Bella Vista s velkým bazénem uprostřed udržované zahrady zaujme především rodiny s dětmi, velmi oblíbený je též Arabella Azur Resort. Areál Al Nabila Grand Makadi byl vybudován u zálivu Sharm El Arab, kde jsou skvělé podmínky pro šnorchlování.

V ubytovacích zařízení Hurghady můžete v klidu prožít celé své egyptské prázdniny. Proto je užitečné pečlivě si prohlédnout recenze hotelů od hostů, kteří je již v minulosti navštívili.