Djerba od 8 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Djerba - počkat nebo zrušit?

Vloženo: 27. března 2020
Poslední příspěvek: 16. dubna 2020
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
Mám odlet na Djerbu v září, moc jsem se těšila, poprvé Djerba.Od Blue Style.Nevim zda již zrušit,či počkat ,či využít balíček TRAVEL SAFE+

Odpovědi 6 odpovědí

babickaDana
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
babickaDana
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
babickaDana
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Dobrý den, my máme letět do Tunisu na začátku srpna, psala jsem na Blue Style, že zájezd stornujeme, ale ještě se mi nikdo neozval. Tak tam zítra zavolám. Je mi to velice líto, taky jsme se těšili, měli jsme letět se 3 vnoučatama. Hezký den, Dana Laššová
Micka
nový člen nový člen /
Micka
nový člen nový člen / před 4 lety
Micka
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ já mám zaplacenou Djerbu v květnu a září taky od Blue-style.Zatím vyčkávám,nic neruším.Je tam napsáno,že nás budou postupně kontaktovat,tak uvidím co bude.Stornopoplatky jsou dost vysoké.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@babickaDana ~ oni odpoví, včera mě odpověděli , komunikace byla super .Nakonec jsem nestornovala mám ještě čas na rozhodnutí , placení je 1500 kč nad 65 dní . Uvidíme ale neveřím, že by se stal zázrak a odletěla bych . Drže se , také jsem čekala několik dní než se ozvali
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@babickaDana ~ i já jsem zrušila , nevidím to dobře a zdraví riskovat nebudu
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@babickaDana ~ my máme jet od ČEDOKu v červnu do Slovinska. Vlastní doprava a s dvouma jorkšírkama. Napsal jsem jim, co s tím budou dělat, zatím to nechcu rušit, ale taky žádná odezva.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Sally ~ uvidíte zatím říkají, že něco uvolní , pokud ano tak k moři kamkoli pojedu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů