Tunisko od 9 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Průvodce Tunisko

Jaké doklady potřebujete do Tuniska s cestovkou i po vlastní ose

Pokud do Tuniska nebo na Djerbu letíte s CK, možná by vás ani nenapadlo řešit vízum. Najdou se ale i tací, kteří se do země vydají na vlastní pěst. Kdo potřebuje víza do Tuniska a jakou platnost musí mít v jednotlivých případech váš cestovní pas?

Tipy na aktivity v Tunisku – drsná poušť, krásné pláže i výborné jídlo

Dovolená v Tunisku nabízí nespočet možností, jak ji prožít. Čtěte, jaké architektonické i přírodní krásy byste neměli vynechat, jaké místní speciality stojí za to vyzkoušet či jakými způsoby zde můžete poznat Saharskou poušť. Přečtěte si naše tipy na aktivity v této krásné zemi na severu Afriky.

Jak na internet v Tunisku? Je lepší datová SIM nebo Wi-Fi na hotelu?

Během dovolené v exotickém Tunisku budete určitě chtít sdílet své úžasné prázdninové zážitky s rodinou či přáteli. Mobilní data vašeho českého operátora by vás však v Tunisku vyšla velice draho – nevztahují se na ně regulace EU o ceně dat v zahraničí. Jak tedy být online během vaší dovolené?

Tunisko: Rychlokurz jazyka – arabština

Chystáte se na dovolenou do Tuniska a máte obavy, že se nedorozumíte? Poradíme vám, jakým jazykem se v Tunisku mluví a naučíme vás základní fráze, které se vám mohou před cestou hodit.