Barbados od 44 909 Kč
Zobrazit zájezdy

Doba letu na Barbados

Vloženo: 25. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2019
nová členka nová členka /
Michaela_Malá
nová členka nová členka / před 2 lety
Michaela_Malá
Dobrý den, nemáte někdo přehled zda se teď na období listopad a prosinec dají sehnat levné letenky na Barbados? Minulý rok byly za 12 tisíc, tak jestli letos lze něco podobného očekávat? Doba letu na Barbados je pak těch 12 hodin? A pak se přestupuje v Londýně? Jak dlouhý bývá přestup, dá se tam něco za tu dobu stihnout? A jak dlouho trvá let odtud ještě do Bridgetown? Díky

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 2 lety
Kristýna
před 2 lety
@Michaela_Malá ~ Dobrý večer,
aktuálně pořídíte zpáteční letenky v prosinci na Barbados okolo 12 tis. Kč s Lufthansou. Odlety za tuto cenu jsou z Vídně, Berlína nebo Mnichova. Přestupuje se většinou ve Frankfurtu, délka mezipřistání je různá. Na některých letech pouze okolo 1 hodiny, někde to může být i 10 hodin. V případě delšího mezipřistání máte dostatek času si město prohlédnout. Délka letu z Frankfurtu na Barbados je 10 hodin.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů